Dermanutrix Drinkable Collagen

4 arvamust
26.90€
Hind boonuspunktides: 26.9
Kogus:  
Tootja: LSI
Pakend: 14 pcs
Saadavus: Puudub laos
Suukaudne kollageen, mis aitab parandada naha niisutatust, elastsust, vähendada kortse ja nii näeb nahk tervem välja.

Suukaudne kollageen, mis aitab parandada naha niisutatust, elastsust, vähendada kortse ja nii näeb nahk tervem välja. Üle 90% suukaudselt manustatud kollageenist imendub, ja mis kõige tähtsam, see koguneb nahas. Dermanutrix Drinkable Collagen toidulisandis sisalduv kollageen on merelist päritolu, mida peetakse kõrgeima efektiivsusega kollageeniks.

 

Mis on kollageen?

Kollageen on spetsiifiline proteiin, mida leidub loomades ja inimestes. See on üks kudede põhikoostisaineid, ja kõige suurema osakaaluga proteiin inimorganismis (kolmandik kogu proteiinisisaldusest). Tal on tähtis roll naha tervislikus välimuses. 
Kollageen ja naha vananemine

Vananedes väheneb naharakkude poolt toodetava kollageeni hulk, ja samas suureneb kollageeni lagunemine. Aastatega väheneb naha kollageenisisaldus dramaatiliselt. 
Taoline kollageeni lagunemine ja tootmise vähenemine on naha vananemise üks suuri süüdlasi, nahk hakkab kaotama elastsust, ja tekkima hakkavad kortsud ja joonekesed. 

Kollageen toidulisandis

Inimorganism omandab suukaudselt tarbitavat kollageeni, seda on tõestatud mitmete uuringutega. Üle 90% suukaudselt manustatud kollageenist imendub, ja mis kõige tähtsam, see koguneb nahas. Suukaudse kollageeni manustamise tagajärjel paraneb naha niisutatus, elastsus, vähenevad kortsud ja nahk näeb tervem välja. 

Dermanutrix suukaudne kollageen on hüdrolüüsitud kalasoomustest. Taoline kollageen on efektiivsem kui kalanahast või veistest saadud kollageen. 

Seda on lihtne ning meeldiv kasutada. Passiooniviljamaitselist geeli võib tarbida otse pakist, või lahustada selle mahla või veega. 

Kuidas seda kasutada:
Suukaudselt, üks pakk päevas puhtalt, või segatuna veega. Soovitav kuur on vähemalt 4-6 nädalat.

Üks annus sisaldab 5 grammi kalasoomustest hüdrolüüsitud kollageeni. Pakis on 14 annust. 

 

Koostisainete sisaldus:

Koostisaine Sisaldus 1 geelpaki kohta
Mereline hüdrolüüsitud kollageen 5 g
Naatriumbensoaat (Na mg) 2,4 mg
Carboxymethylcellulose Sodium 10 mg

 

Distilled water, Collagen (fish scales), Citric acid, Carboxymethylcellulose, Sodium benzoate, Sucralose, Flavor Passion Fruit, E 102 (FDC Yellow6).

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:

Ülikooli Apteek

Apotheka

Tradehouse

Beautyfor kauplused

 

NB! Hinnad edasimüüjate juures ei pruugi ühtida Rosena e-poe hindadega.