Dermanutrix mereline vananemisvastane kollageeni jook N14

11 arvamust
29.90€
Hind boonuspunktides: 29.9
Kogus: + -  
Tootja: LSI
Pakend: 14 pcs
Saadavus: Puudub laos
Mereline vananemisvastane kollageenijook, 14 annuspakki. Suukaudne kollageen, mis aitab parandada naha niisutatust, elastsust ja vähendada kortse. Geeli on lihtne ja meeldiv kasutada - tarbi seda otse pakist, või lahusta see mahla või veega.

Kollageen - Passioonimaitseline kollageenijook - Toidulisand - Hüdrolüüsitud kollageen

 

Kollageen ei ole enam lihtsalt toidulisand vaid see on osa terviklikust ja nooruslikust elustiilist. See on viis hoolitseda oma keha, tervise ja välimuse eest, tagades et ka kümne või kahekümne aasta pärast tunneme end hästi ning meie nahk kumab tervislikkusest ja noorusest. Tänapäeva inimeste elurütm on kiire ja päevad tihedalt täidetud töö, pere ja huvialadega. Seega peab nii oluline element nagu kollageen olema lihtne ja mugav kasutada igal ajahetkel.

Mis on kollageen?

Kollageen, mida vajame, toodetakse meie keha poolt, kuid vananemisega seotud protsesside toimel selle valgu tootmine väheneb järk-järgult, üsna kiiresti ja dramaatiliste tulemustega. Lisaks intensiivistavad kollageenikadu ka mitmed muud välised faktorid - stress, liigne kokkupuude päikesega, toitumisharjumused ning kokkupuude toksiinidega nagu näiteks sigaretisuits. Kollageenisisalduse vähenemine ongi põhjus, miks vanus toob kaasa naha lõtvumise, kortsud ning üleüldise ilmetu ja halli välimuse ning miks meil liigesed valulikuks muutuvad.

Millist tüüpi kollageen on parim?

Kollageeni saab toota mitmest eri allikast – kanast, veisest ja kalast. Kanast toodetud kollageeni me Eestis müüdavates toodetes kohanud ei ole. Seega saame võrrelda kahte, veisest ja kalast toodetud kollageeni. Kuigi kasu on mõlemast allikast pärit kollageenist, peetakse kvaliteetseimaks merelist päritolu, ehk kalasoomustest toodetud hüdrolüüsitud kollageeni. Seda kahel põhjusel:

  • Sellise kollageeni aminohapete profiil on kõige sarnasem sellele, millest meie organismis kollageeni ehitatakse.
  • Samuti on kalasoomustest toodetud kollageeni peptiidid väiksemad, olles seetõttu paremini omastatavad

Parem imenduvus ja omastatavus tähendab seda, et meie nahka ja liigestesse jõuab võimalikult palju tarbitavast kollageenist ning meil on sellest võimalikult suur kasu.

Miks seda hea teada on? Kuna Eestis on saadaval lai valik kollageeni, tasub silmas pidada kahte olulist asja:

  1. Mis tüüpi kollageen toidulisandis kasutusel on? Veisest toodetud kollageen on toorainena palju odavam, kui merelist päritolu kollageen ja see kajastub tavaliselt ka toote lõpphinnas.
  2. Kui palju on toidulisandis kollageeni tegelikult? Tutvu kindlasti pakendil oleva infoga, kui palju on päevases annuses kollageeni. Oleme näinud müügis ka tablette, kus on vaid paarsada milligrammi kollageeni. Võimalusel eelista toidulisandit, milles on 5-10g kollageeni päevases annuses, sest seda kogust on meil reaalselt ka vaja. Paaristsajast milligrammist ei ole kahjuks tulemusi loota.

Dermanutrix kollageen - geeljas toidulisand

Dermanutrix toidulisandis on kasutusel merelist päritolu kollageen, mis on hüdrolüüsitud, tagamaks kuni 90% omastatavus. Päevases annuses on 5g kollageeni ning annuspakid on mugavalt väikesed. Pista vaid kotti ja tarbi sobival ajal/kohas.

Kuidas seda kasutada: Suukaudselt, üks pakk päevas puhtalt, või segatuna veega. Soovitav kuur on vähemalt 4-6 nädalat.

Üks annus sisaldab 5 grammi kalasoomustest hüdrolüüsitud kollageeni. Pakis on 14 annust. 

 

Koostisainete sisaldus:

KoostisaineSisaldus 1 geelpaki kohta
Mereline hüdrolüüsitud kollageen5 g
Naatriumbensoaat (Na mg)2,4 mg
Carboxymethylcellulose Sodium10 mg

 

Soovid rohkem infot? Loe meie blogist: Mis on kollageen ja 5 põhjust, miks see meile kasulik on

 

Turustaja Eestis: OÜ Rosena DK, Paavli 5a, 10412, Tallinn 

Destileeritud vesi, KALASOOMUSTEST hüdrolüüsitud kollageen, Carboxymethylcellulose, Naatriumbensoaat (Na mg), Sukraloos, Granadilli maitseaine, E 102 (FDC Yellow 6).

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaSaaremaa Kaubamaja

Tradehouse

Beautyx kauplus

Prokosmeetika

 

NB! Hinnad edasimüüjate juures ei pruugi ühtida Rosena e-poe hindadega.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

OUTLET kategoorias rohkelt 1+1 tooteid

1+1 märgistusega toodete puhul ostad ühe ja saad teise kingituseks kaasa. Lisatoode lisandub automaatselt. 

 

Loo konto ja saa preemiaks 5€ ostlemiseks

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha