Meist

Rosena.ee nimi tuleneb roosist, lill mida tunti juba antiikmütoloogias ilu ja igavese armastuse sümbolina. Ka tänapäeval on punased roosid meie jaoks erilised, ning kannavad endas sõnumit - ma armastan sind! Kuid lisaks armastust kandva sõnumina on roos ka au, pühendumise, puhtuse, kire, iha, julguse, austuse, tasakaalu, tarkuse, ajatuse, sensuaalsuse, intriigi, usu, siiruse ja saladuse hoidmise sümbol.  Samuti on roos lill, mida kasutatakse ka näiteks nahahooldustoodetes, seetõttu on ta tihedalt seotud ka tervise ja välimuse parandamisega.

Rosena on 2014. aastal loodud e-pood, mis spetsialiseerub dermakosmeetikale. Dermakosmeetika toodete hulka kuuluvad erinevad tooted, mis on mõeldud aitama mingi tervisemure korral. Meie tootevalikust leiab endale nii väikeste põnnide kui ka kuldses eas inimeste muredele lahendused. Paljud tooted on Eestis pika ajalooga ning nahaarstide soosingus.

Näiteks leiad meie valikust:

- Kollageen - rohkelt erinevaid toidulisandeid igale eelarvele ja maitsele

- Kehahooldustooted atoopikutele, psoriaatikutele ja ihtüootikutele

- Noorendavad ja vananemisvastased tooted

- Erinevad toidulisandid nii täiskasvanutele kui ka lastele alates imikueast

- Hooldustooted aknelisele nahale

- Juuksehooldustooted, nii traditsioonilised, kui peanahamuredele spetsialiseerunuid

 

Ja veel palju palju muud mõnusat ja kvaliteetset Euroopa tootjatelt.

 

Lase oma ilul õitseda!

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha