Soodus
Denttabs hambapuhastustabletid fluoriidita

Denttabs hambapuhastustabletid fluoriidita

4 arvamust
9.90€ 7.90€
Hind boonuspunktides: 9.9
Kogus: + -  
Tootja: DENTTABS GmbH
Pakend: 125 tbl
Saadavus: 10
Hambapuhastustabletid fluoriidita - suurepärane alternatiiv hambapastale!

HAMBASÕBRALIK ALTERNATIIV HAMBAPASTALE
Puhastab, kaitseb ja parandab hambaid
Revolutsiooniline toode!

Alates 2019 aastast on Denttabs tabletid pakendatud kotti, mis on täielikult komposteeritav ja selle võib tühjaks saamisel panna orgaaniliste jäätmetega ühte konteinerisse. 

Tavapärased hambapastad koosnevad umbes 50% ulatuses veest. Selleks, et toota pastat, et see oleks stabiilne ning säiluks, on vaja kasutada mitmeid lisaaineid, mille mõju tervisele ei ole alati teada.  DENTTABS loodi soovist pakkuda parimat hambahooldust vähima koguse lisaainetega. Algsest ideest vähendada keemiat kasvas välja hoopis laiaulatuslikum toode.

Mis on Denttabs hambapuhastustablettide eelised:
-    Tablettides sisalduv tselluloos poleerib hammaste pinda õrnalt, kuid efektiivselt. Peale paari kasutuskorda on näha, kuidas hambad muutuvad säravamaks, ning tunduvad valgemad. Tselluloosi abiga eemaldatakse hammastelt ka värvimuutused, mis on tingitud näiteks söögist, kohvist või nikotiinist.
-    Ülipuhtad ja siledad hambad tähendab seda, et hammastele ei kogune päeva jooksul nii palju kattu. Vähem kattu tähendab vähem kaariest, ning see omakorda tähendab vähem hamba- ja igemeprobleeme.
-    Maksimaalne kaitse – puhastamise käigus ei hõõruta hambaid, ning emali ei saa kahjustada. Denttabsi koostis on eriti õrn ning aitab säilitada hambaemaili.
-    Hambapuhastustabletid ei sisalda valgendajaid, siduvaid aineid ega säilitusaineid ning nad on sertifitseeritud looduskosmeetikana.
-    Kuna nad ei sisalda vett, on nad ideaalsed reisile kaasa võtmiseks ka käsipagasis.

Denttabs on loodussõbralik!
-    Habmapuhastustabletid ei sisalda vett. Tavaline hambapasta koosneb kuni 50% ulatuses veest.
-    Denttabsi konteiner kasutatakse tühjaks, ei jää jääke. Tühjad hambapastatuubid sisaldavad keskmiselt 11 grammi hambapastat mida tuubist kätte ei saa – tulemus – näiteks Saksamaal raisatakse iga kuu 440 tonni hambapastat.

KUIDAS KASUTADA:
Pista üks tablett suhu, ning näri seda hammastega. Hambapuhastustableti puru koos süljega tekitab mõne sekundiga suhu kreemise vahu.
Soovitame hammaste puhastamiseks kasutada pehmet hambaharja, ning koos Denttabsi hambapuhastustablettide tekitatud vahuga puhastada hambaid nagu tavalise hambapastagagi. Ning seejärel nautida eriti siledaid, puhtaid ja säravaid hambaid.
Võib kasutada ka väikelastel.

 

Denttabs tabletid on õrnad. Testi ise kodus!
Kahhelkivi test
Vaja läheb: Denttabsi hambapuhastustablette ja puuvillast lappi
Tee Denttabs tablett puuvillasel lapil puruks ning lisa paar tilka vett. Tekkinud vahuga hõõru duši juures olevaid kahhelkive. Alguses tunned mustust ja lubjakivi käe all, aga mida aeg edasi, seda vähemaks konarused ja takistused lähevad. Kui piisavalt pikalt poleerida, kaob mustus ja lubjakivi setted ning pind muutub puhtaks. Kahhelkivid säravad nagu peegel. Ükskõik kui kaua kahhelkivisid Denttabsi vahuga poleerida, ei pea muretsema kriimude pärast. Just nii õrn ongi Denttabs ka sinu hammastel.

Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Sodium Bicarbonate, Silica, Sodium Lauroyl Glutamate, Magnesium Stearate, Menthol, Xanthan Gum, Stevioside, Citric Acid, Sodium Fluoride, Eugenol, Natural Mint Aroma

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaThe product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

-20% + KINGITUS

Saa -20% tavahindadelt koodiga SUVI20 kuni 15.07.24. Lisaks KINGITUSEKS Duolys C.E noorendav ja nahale energiat andev C-vitamiiniseerum, kui tellimuses on väh. 40€ lõppväärtuses tooteid.

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha