Soodus
Denttabs hambapuhastustabletid fluoriidiga - maasikamaitseline

Denttabs hambapuhastustabletid fluoriidiga - maasikamaitseline

0 arvamust
9.90€ 7.90€
Hind boonuspunktides: 9.9
Kogus: + -  
Tootja: DENTTABS GmbH
Pakend: 125tbl
Saadavus: 10
Hambapuhastustabletid, mis sobivad ka lastele

HAMBASÕBRALIK ALTERNATIIV HAMBAPASTALE - MAASIKAMAITSELINE

Sobib ka lastele alates 3. eluaastast
Puhastab, kaitseb ja parandab hambaid
 

Alates 2019 aastast on Denttabs tabletid pakendatud kotti, mis on täielikult komposteeritav ja selle võib tühjaks saamisel panna orgaaniliste jäätmetega ühte konteinerisse. 

Tavapärased hambapastad koosnevad umbes 50% ulatuses veest. Selleks, et toota pastat, et see oleks stabiilne ning säiluks, on vaja kasutada mitmeid lisaaineid, mille mõju tervisele ei ole alati teada.  DENTTABS loodi soovist pakkuda parimat hambahooldust vähima koguse lisaainetega. Algsest ideest vähendada keemiat kasvas välja hoopis laiaulatuslikum toode.

Mis on Denttabs hambapuhastustablettide eelised:
-    Tablettides sisalduv tselluloos poleerib hammaste pinda õrnalt, kuid efektiivselt. Peale paari kasutuskorda on näha, kuidas hambad muutuvad säravamaks, ning tunduvad valgemad. Tselluloosi abiga eemaldatakse hammastelt ka värvimuutused, mis on tingitud näiteks söögist, kohvist või nikotiinist.
-    Ülipuhtad ja siledad hambad tähendab seda, et hammastele ei kogune päeva jooksul nii palju kattu. Vähem kattu tähendab vähem kaariest, ning see omakorda tähendab vähem hamba- ja igemeprobleeme.
-    Maksimaalne kaitse – puhastamise käigus ei hõõruta hambaid, ning emali ei saa kahjustada. Denttabsi koostis on eriti õrn ning aitab säilitada hambaemaili.
-    Hambapuhastustabletid ei sisalda valgendajaid, siduvaid aineid ega säilitusaineid ning nad on sertifitseeritud looduskosmeetikana.
-    Kuna nad ei sisalda vett, on nad ideaalsed reisile kaasa võtmiseks ka käsipagasis.

Fluoriid Denttabs hambatablettides

Denttabs maasikamaitselistes tablettides sisaldub väiksem kogus fluoriidi (500 ppm), mis sobib ka lastele ning piimahammaste eest hoolitsemiseks. 
Kokkupuude erinevate happeliste materjalidega tekitab demineralisatsiooni efekti. Tavaolukorras kaltsium ja fosfaadiioonid täidavad demineralisatsiooni käigus tekkinud puudujäägid. Seda protsessi kutsutakse remineralisatsiooniks. Ja see on täiesti loomulik protsess meie suus.
Tänapäeval aga on meie hambad pideva happerünnaku all, mis tähendab, et remineralisatsiooni protsess ei hakkagi toimima. Fluoriid kiirendab remineralisatsiooni protsessi, see on ka põhjus, miks seda hambapastadesse lisatakse.  
Seal on nüüd üks aga – fluoriid, mida kasutatakse hambapastades, on sellises vormis, et kokkupuutel veega laguneb ta ioonideks. Seda on vaja remineralisatsiooni protsessi alustamiseks. Kuid hambapasta koosneb kuni 50% ulatuses veest. See tähendab, et fluoriid hakkab juba tuubis ioonideks lagunema. Ühe 90nendatel tehtud uuringu tulemustest selgus, et vaid 4 kuuga oli fluoriidi kogus hambapastas vähenenud mitukümmend protsenti.
Denttabsi tabletid teeb eriliseks see, et nad ei sisalda vett. See tähendab, et fluoriidi ioonide kasulik efekt säilub ning aktiveerub alles tablettide kokkupuutel veega või süljega meie suus. Nii saame maksimaalse kasuliku toime minimaalse fluoriidi kogusega.
Intensiivsem remineralisatsiooni protsess aitab vähendada ka hammaste tundlikkust!

Denttabs on loodussõbralik!
-    Hambapuhastustabletid ei sisalda vett. Tavaline hambapasta koosneb kuni 50% ulatuses veest.
-    Denttabsi konteiner kasutatakse tühjaks, ei jää jääke. Tühjad hambapastatuubid sisaldavad keskmiselt 11 grammi hambapastat mida tuubist kätte ei saa – tulemus – näiteks Saksamaal raisatakse iga kuu 440 tonni hambapastat.

KUIDAS KASUTADA:
Pista üks tablett suhu, ning näri seda hammastega. Hambapuhastustableti puru koos süljega tekitab mõne sekundiga suhu kreemise vahu.
Soovitame hammaste puhastamiseks kasutada pehmet hambaharja, ning koos Denttabsi hambapuhastustablettide tekitatud vahuga puhastada hambaid nagu tavalise hambapastagagi. Ning seejärel nautida eriti siledaid, puhtaid ja säravaid hambaid.
 

Denttabs tabletid on õrnad. Testi ise kodus!
Kahhelkivi test
Vaja läheb: Denttabsi hambapuhastustablette ja puuvillast lappi
Tee Denttabs tablett puuvillasel lapil puruks ning lisa paar tilka vett. Tekkinud vahuga hõõru duši juures olevaid kahhelkive. Alguses tunned mustust ja lubjakivi käe all, aga mida aeg edasi, seda vähemaks konarused ja takistused lähevad. Kui piisavalt pikalt poleerida, kaob mustus ja lubjakivi setted ning pind muutub puhtaks. Kahhelkivid säravad nagu peegel. Ükskõik kui kaua kahhelkivisid Denttabsi vahuga poleerida, ei pea muretsema kriimude pärast. Just nii õrn ongi Denttabs ka sinu hammastel.

Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Sodium Bicarbonate, Silica, Sodium Lauroyl Glutamate, Magnesium Stearate, Menthol, Xanthan Gum, Stevioside, Citric Acid, Sodium Fluoride, Eugenol, Natural Mint Aroma

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaTradehouse

NB! Hinnad edasimüüjate juures ei pruugi ühtida Rosena e-poe hindadega.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

-20% + KINGITUS

Saa -20% tavahindadelt koodiga MAI20 kuni 21.06.24. Lisaks KINGITUSEKS Duolys C.E noorendav ja nahale energiat andev C-vitamiiniseerum, kui tellimuses on väh. 40€ lõppväärtuses tooteid.

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha