Dermanutrix Acne toidulisand probleemsele nahale, 30tbl

3 arvamust
18.90€
Hind/liiter: 510.30€
Hind boonuspunktides: 18.9
Kogus: + -  
Tootja: LSI
Pakend: 30 tabletti
Saadavus: 10
Tõhus toidulisand akne ja vistrike vastu

Akne toidulisand sisaldab unikaalset koostist, milles kombineeritakse vistrikevastane niatsinamiid ja tugev antioksüdant superoksiid dismutaas (SOD) nahale kasulike vitamiinidega, eesmärgiga tõhusalt vistrikke vähendada. .

NB! Toote nimetus inglise keeles on muutunud. Varem oli see Dermanutrix Acne prone skin, nüüd on see Dermanutrix food supplement for skin with impurities. 

Vistrikud ja komedoonid esinevad kõige sagedamini puberteedieas, kuid järjest enam piinab see dermatoloogiline mure ka täiskasvanuid. Sõltumata soost, võivad vistrikud tekkida koguni kuni 70%-l noorukitest ning isegi pooltel täiskasvanutest. Tihti kaovad vistrikud puberteediea möödumisel ise, kuid neist võib kujuneda ka täiskasvanuea akne. Vistrikud nahal mõjutavad tugevasti inimese enesehinnangut, ning murega kimpus olevad inimesed ei tea tihti, et on olemas mitmeid tooteid, millest abi võib leida.

Täiskasvanuea akne võib tekitada elustiil, stress, toitumine ja veel mitmed tegurid. Teame küll, et probleemne nahk vajab spetsiaalseid nahahooldustooteid, kuid vistrikevastast võitlust saab toetada ka toidulisandiga.

Kasutusjuhend: Kasuta toidulisandit igapäevaselt, 1 tablett päevas. Soovitatav kasutada vähemalt 3 kuud. 

Toidulisandi aktiivained:

  • -Vitamiin E: looduslikult esinev rakke oksüdatiivse stressi eest kaitsev antioksüdant.
  • -Seleen: naha jaoks tähtis mikrotoitaine, mis osaleb immuunsüsteemi normaalses talitluse tagamises ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • -Tsink: mikrotoitaine, millel on tähtis osa meie organismi füsioloogias ja vitamiin A ainevahetuses. Vitamiin A on üks olulisemaid vitamiine, mis aitab naharakkudel küpseda ning nahapinnale liikuda. Selle protsessi tulemusel avanevad poorid (sarnast mehhanismi kasutavad ka vistrikulise naha jaoks mõeldud isotreninoiin ravi). Madal tsingi tase organismis võib olla vistrikute tekke kaaspõhjuseks.
  • -Niatsinamiid (vitamiin B3): tuntud ja hinnatud koostisaine vistrikevastastes kosmeetikatoodetes ja toidulisandites. 4% niatsinamiid on oma efektiivsust tõestanud mitmetes uuringutes, milledes on tõdetud, et see aine on keskmise raskusastmega Akne Vulgarise ravina 1%-lise klindamutsiiniga võrreldava efektiivsusega. Niatsinamiid rahustab, niisutab, vähendab rasutootmist ja vistrikke.
  • -Superoksiidi dismutaas (SOD): looduslikult esinev antioksüdant, mida saadakse rohelistest tomatitest ja mis võimaldab vähendada tsütokiinide, mida on seostatud vistrike tekkega (IL-1α, IL-6, IL-8 ja TNF-α) taset.

2018 aastal läbi viidud uuringu tulemusel vähenesid katsealustel komedoonid ja vistrikud kuni 50% vaid 30. päevaga (katsealustel esines vähene kuni mõõdukas akne):

dermanutrix-acne-akne-ravi-komedoonid-vistrikud

Contents/Koostis/Sisältö/innehåll

1 Tablet/day

1tbl päevas

1 tabl/vrk 1 tabl./dygn

 

%RDA/NRV

Per 100g (in g)

Carbohydrates/Süsivesikud/Hiilihydraatit/kolhydrater (g)

0.2

 

30

Protein/Valgud/Proteiini/Protein (g)

0

 

0

Lipids/Rasvad/Lipidit/lipider (g)

0

 

0

Vitamin E/E-vitamiin/E-vitamiini/vitamin E

Alpha-tocopheryl acetate (mg)

         30

250%

4.5

Nicotinamide/Nikotinamiid/Nikotiiniamidi/nikotinamid (mg)

20

125%

3

Selenium/Seleen/Seleeni/selen (μg)

50

90%

0.01

Zinc/Tsink/Sinkki/zink (gluconate) (mg)

7.50

75%

1.125

Superoxide Dismutase/Superoksiid dismutaas/Superoksididismutaasi/superoxiddismutas (IU)

250

 

37500 IU

 

Caloric value/Energeetiline väärtus/Kaloriarvo/kalorivärde

 

Kcal

 

   Kj

 

Kcal

 

Kj

 

Kcal

 

Kj

 

2

8.4

2

8.4

200

840

*NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

*Reference Intake or recommended daily allowance (RDA)

 

Turustaja Eestis: OÜ Rosena DK, Paavli 5a, 10412, Tallinn 

INGREDIENTS: Bulking agent Microcrystalline cellulose E 460; DL-Alpha Tocopheryl Acetate ; Anti-caking agent Dicalcium phosphate dihydrate E 341 (ii); Zinc gluconate ; Selenium (yeast) ; Nicotinamide ; Tomato (Solanum lycopersicum) fruit extract ; Anti-caking agent Vegetal magnesium stearate (E 470b). Gastro resistant coating (20 mg / 4%) (Shellac resin – E904 ; Ammonium Hydrogen Carbonate – E503(ii) ; polyethylene glycol 4000 E1521) // White coating (20 mg / 4%) (Calcium carbonate E170; isomalt E953; hydroxymethylpropyl cellulose ; medium chain triglycerides)

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaBenu

Prokosmeetika

Südameapteek

Tradehouse

Beautyx kauplused

 

NB! Hinnad edasimüüjate juures ei pruugi ühtida Rosena e-poe hindadega.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

-20% + KINGITUS

Saa -20% tavahindadelt koodiga MAI20 kuni 18.06.24. Lisaks KINGITUSEKS Duolys C.E noorendav ja nahale energiat andev C-vitamiiniseerum, kui tellimuses on väh. 40€ lõppväärtuses tooteid.

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha