Dermanutrix Acne Prone Skin tabletid

2 arvamust
18.90€
Hind/liiter: 510.30€
Hind boonuspunktides: 18.9
Kogus: + -  
Tootja: LSI
Pakend: 30 tabletti
Saadavus: Puudub laos
Tõhus toidulisand akne ja vistrike vastu

Akne toidulisand sisaldab unikaalset koostist, milles kombineeritakse vistrikevastane niatsinamiid ja tugev antioksüdant superoksiid dismutaas (SOD) nahale kasulike vitamiinidega, eesmärgiga tõhusalt vistrikke vähendada. .

 

Vistrikud ja komedoonid esinevad kõige sagedamini puberteedieas, kuid järjest enam piinab see dermatoloogiline mure ka täiskasvanuid. Sõltumata soost, võivad vistrikud tekkida koguni kuni 70%-l noorukitest ning isegi pooltel täiskasvanutest. Tihti kaovad vistrikud puberteediea möödumisel ise, kuid neist võib kujuneda ka täiskasvanuea akne. Vistrikud nahal mõjutavad tugevasti inimese enesehinnangut, ning murega kimpus olevad inimesed ei tea tihti, et on olemas mitmeid tooteid, millest abi võib leida.

Täiskasvanuea akne võib tekitada elustiil, stress, toitumine ja veel mitmed tegurid. Teame küll, et probleemne nahk vajab spetsiaalseid nahahooldustooteid, kuid vistrikevastast võitlust saab toetada ka toidulisandiga.

Kasutusjuhend: Kasuta toidulisandit igapäevaselt, 1 tablett päevas. Soovitatav kasutada vähemalt 3 kuud. 

Toidulisandi aktiivained:

  • Vitamiin E: looduslikult esinev rakke oksüdatiivse stressi eest kaitsev antioksüdant.
  • Seleen: naha jaoks tähtis mikrotoitaine, mis osaleb immuunsüsteemi normaalses talitluse tagamises ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Tsink: mikrotoitaine, millel on tähtis osa meie organismi füsioloogias ja vitamiin A ainevahetuses. Vitamiin A on üks olulisemaid vitamiine, mis aitab naharakkudel küpseda ning nahapinnale liikuda. Selle protsessi tulemusel avanevad poorid (sarnast mehhanismi kasutavad ka vistrikulise naha jaoks mõeldud isotreninoiin ravi). Madal tsingi tase organismis võib olla vistrikute tekke kaaspõhjuseks.
  • Niatsinamiid (vitamiin B3): tuntud ja hinnatud koostisaine vistrikevastastes kosmeetikatoodetes ja toidulisandites. 4% niatsinamiid on oma efektiivsust tõestanud mitmetes uuringutes, milledes on tõdetud, et see aine on keskmise raskusastmega Akne Vulgarise ravina 1%-lise klindamutsiiniga võrreldava efektiivsusega. Niatsinamiid rahustab, niisutab, vähendab rasutootmist ja vistrikke.
  • Superoksiidi dismutaas (SOD): looduslikult esinev antioksüdant, mida saadakse rohelistest tomatitest ja mis võimaldab vähendada tsütokiinide, mida on seostatud vistrike tekkega (IL-1α, IL-6, IL-8 ja TNF-α) taset.

2018 aastal läbi viidud uuringu tulemusel vähenesid katsealustel komedoonid ja vistrikud kuni 50% vaid 30. päevaga (katsealustel esines vähene kuni mõõdukas akne):

dermanutrix-acne-akne-ravi-komedoonid-vistrikud

 

Toidulisandis sisaldub:

 

SisaldusTableti kohta
Süsivesikuid (g)0,30
Valke (g)0
Rasvu (g)0
E-Vitamiin (mg)30
Niatsinamiid (mg)20
Seleen (mikrogramm)50
Tsink (mg)7,5
Superoksiiddismutaas (IU)250

Hoiatused:

Kui te olete rase, pidage enne selle toidulisandi kasutamist nõu oma arstiga.
Hoidke laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Järgige soovitatavat ööpäevast annust.
Toidulisand ei asenda tasakaalustatud toitumist.

Säilitamine
Säilitage toatemperatuuril niiskuse eest kaitstult.

Pakend: karp 30 tabletiga.

Agnes Aaliste testib Dermanutrix Acne Prone Skin toidulisandit

Active ingredients: DL-Alpha Tocopherol Acetate 50%, Zinc Gluconate, Selenium yeast, Nicotinamide, Solanum lycopersicum (tomato fruit) extract. Excipients: Lactose, Microcrystalline Cellulose, Starch, Silicon dioxide, Talc, Hypromellose, Titanium dioxide, Macrogol, Propylene Glycol, Polysorbate 80, Ethylcellulose, Ammonium hidroxide, Medium Chain Triglycerides, Oleic acid, Sodium Carboxymethylcellulose, Polydextrose.

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaBenu

Prokosmeetika

Südameapteek

Tradehouse

Beautyx kauplused

 

NB! Hinnad edasimüüjate juures ei pruugi ühtida Rosena e-poe hindadega.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

Kingime Sulle Biotopix Bi-Active silmakreemi (32.90€) või Ripsmepalsami (48€)

Igale vähemalt 40€ lõppväärtuses tooteid sisaldavatele tellimusele lisandub automaatselt KINGITUSEKS noorendav, tumedusi ja turseid vähendav silmakreem ning vähemalt 80€ korral Ripsmepalsam. 

 

Loo konto ja saa preemiaks 5€ ostlemiseks

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha