Soodus
Desinfitseeriv geel Punch Sanitizer 75% alkohol 150ml

Desinfitseeriv geel Punch Sanitizer 75% alkohol 150ml

1 arvamust
9.90€ 5.00€
Hind boonuspunktides: 9.9
Kogus: + -  
Pakend: 150ml
Saadavus: 207
desinfitseeriv geel 150ml, pumppudeliga

Mugav pumppudeliga nahasõbralik desinfektsioonivahend, mis sobilik nii käte kui ka pindade desinfitseerimiseks. Pudeli sildil 100ml, tegelik pudeli suurus 150ml

Koostisosad: Etanool (75% v/v), vesi (23.5% v/v), glütserool (1.5% v/v).

Kasutusjuhend: Pihusta 3 ml vahendit pestud ja kuivatatud kätele ning hõõru laiali. Pindade desinfitseerimiseks pihusta või vala eelnevalt puhastatud pinnale. Toimeaeg 30 sekundit. Kasutada lahjendamata kujul.

Säilitamistingimused: Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna. Hoiatused ja ettevaatusabinõud: väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna.

Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult veega vähemalt 15 minutit. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad: Etanool (75% v/v), vesi (23.5% v/v), glütserool (1.5% v/v).

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaThe product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

KINGIME SULLE 5€ ALLAHINDLUSE SAAMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, klõpsa vaid allolevale nupule ja registreeru kliendiks. See on lihtne ja kiire - konto loomiseks kulub vaid 2 minutit. Ja kui konto loodud, siis hakkab igalt ostult kogunema 10% boonusraha tagasi kontole.

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha

TELLI JA SAA KINGITUS!

Acnecinamide vistrikevastane toidulisand

 

Lisame kõigile vähemalt 40€ väärtuses vistrikevastaseid tooteid sisaldavatele ostudele Acnecinamide vistrikevastase toidulisandi

 

​*tellimuses olevate toodete väärtus peale allahindlusi ning boonusraha kasutamist. Ei sisalda transpordi maksumust. Kingitus lisandub ostukorvi automaatselt.