Huulepulk koos huulepliiatsiga, 2in1, 2.5g

0 arvamust
5.90€
Hind boonuspunktides: 5.9
Kogus: + -  
Pakend: 1tk, 2.5g
Saadavus: 40

Võimalikud valikud


*Värvitoon:

Kaunis huulepulk koos huulepliiatsiga

Huulepulk ja huulepliiats koos, ehk kaks ühes. Kes meist ei oleks poes riiuli ees juurelnud, milline huulepliiats koos huulepulgaga võtta, ja olgem ausad. Kas seda on üldse vaja, sest kes ikka välja minnes kannab kaasas nii huulepliiatsit kui huulepulka. Meie ridikülid on niigi väikesed. 

Olles ise sama murega kimpus, otsisime ja leidsime sellise huulepulga, millele on huulepliiats kohe kaasa pandud. Täitsa õiges toonis. Ei mingit riiuli ees mõistatamise vajadust. 

Mõeldud, tehtud. Tellisime ära, katsetasime ise järele ja jäime väga rahule. 

 

Tegemist on äärmiselt mõnusa koostisega huulepulgaga. Meeldiv lõhn, keskmiselt matt tulemus ja püsib ka paar-kolm tundi kenasti peal. Ei jäta huuli kuivaks. 

  • 7 erinevat kaunist värvitooni
  • multifunktsionaalne - huulepulk ja huulepliiats ühes
  • mugav kaasas kanda

 

Palun pane tähele: Huulepulka peaks hoidma jahedas ning otsese päikesevalguse ja kuumuse eest kaitstuna. Huulepulka ei sobi kasutada lastel. Huulepulga keerdmehhanismi ei tohi liiga kõvasti keerata. Huulepulk ei tohi maha kukkuda. Huulepulga kasutamisel keerata huulepulga ja pliiatsit oma pesast välja vaid paar millimeetrit. Kuna tegemist on peenikese huulepulgaga, siis võib see pikalt välja keeramisel pesast lahti tulla. 

Huulepulka ei ole terve pliiatsi ulatuses. Pliiats on küllaltki pikk kahe keerdmehhanismi tõttu. Kuid huulepliiatsit ja huulepulka on selles vaid osaliselt. 

Värvitoonide pildid on tehtud päriselus, kuid väikesed vahed võivad piltidega võrreldes olla. Huulepulga värvitoon inimese huulel võib samuti erineda näidisel olevast pildist, sest inimese nahatoon, huulte toon ja kuju jpm mängivad rolli. Kuna avatud huulepulka tagastada ei saa, palun ole kindel, et soovid just seda tooni osta. 

 

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaThe product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

Kingime Sulle Biotopix Bi-Active silmakreemi (32.90€) või Ripsmepalsami (48€)

Igale vähemalt 40€ lõppväärtuses tooteid sisaldavatele tellimusele lisandub automaatselt KINGITUSEKS noorendav, tumedusi ja turseid vähendav silmakreem ning vähemalt 80€ korral Ripsmepalsam. 

 

Loo konto ja saa preemiaks 5€ ostlemiseks

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha