Alles hiljuti suhtlesin ühe reklaamtegevuste kontaktiga ning mainisin et käsitlusele tuleb teema tumedad ja/või turses silmaalused, mille peale kuuldus telefonis hele hüüe "jaa, see on nii vajalik teema, ka minul on silmade ümbruses tursed". Tõepoolest, tumedad või turses silmaümbrused on paljude Eesti naiste murekohaks, mistõttu ka selle blogipostituse otsustasin kirjutada. Sest tegelikult ei ole tumedused või tursed üldse paratamatus ja väga palju saab nende ennetamiseks ning vältimiseks ise ära teha. 

 

Olles vanuses 30+ hakkad üha enam tähelepanu pöörama näonaha tekstuurile ning noorusliku joone säilitamisele. Sellises vanuses ei ole veel näol suuri kortse näha, kuid miimikajoonekesed annavad endast vaikselt märku ning võrreldes kahekümnendatega on kergeid muutusi juba näha.

Kui mõned aastad tagasi sain teada, mis on kollageen ning et seda saab ka toidulisandina tarbida, otsustasin seda proovida. Tundus täiesti uskumatu, et kollageeni on võimalik tarbida ka seespidiselt. Dermanutrixi kollageeni toidulisandi avastasin enda jaoks juba mõned aastad tagasi ning olin tookord üsnagi üllatunud selle toote innovaatilisest lähenemisest.

Keha vananemisprotsess algab juba 25. eluaastast, kui organismis hakkab kollageen lagunema. Uut kollageeni ei suudeta aga vajalikus koguses juurde toota. Nii tekivad silmaga nähtavad muutused nahas, juustes ja küüntes. Kuid lisaks ka liigestes, luudes ja kõhredes, kus võib tekkida ebamugavus- või lausa valulik tunne.

Kollageeni sisaldavad toidulisandid on muutunud järjest populaarsemaks. Seetõttu uurisime, miks võiks ja peaks kollageeni tarbima ning jõudsime nende 6 põhjuseni.

Põhjamaadele omaselt on Eestis suvi lühike ja jahe. Nii üritame me maksimaalselt ära kasutada kõik soojad ja päikesepaistelised ilmad. Soojematele riikidele ei tundu meie suvi ja päikesekiirgus ligilähedalegi jõudvat, ja meie vähesed suviselt kuldsed päevad ei tundugi nahale ohtlikud. Seetõttu unustame me tihtipeale päikesekaitse, või peame seda lausa ebavajalikuks...

Nüüd aga, kui päike hakkab vaikselt pilvede taha peituma on paljud naised silmitsi tõsise murega – nahale on tekkinud ebameeldivad tumedamat pruuni tooni laigukesed, mis enam ära ei kao. Mis on pigmendilaigud, ja miks need küll meie nahale ilmusid?

Tuntud ja väga andekas jumestaja Reet Härmat avaldab oma ilu saladused Anne ja Stiili veebiväljaandes. Hea sõnaga on ära mainitud ka meie Biotopix Flashlift näonahka viie minutiga pinguldavat seerumit. Reet kasutab seda fotosessioonidel nii enda, kui pildistatavate kortsukeste vähendamiseks. 

Hiljuti läbis meediat uudis, kus Halle Berry rääkis, et tema noorusliku välimuse üks saladus on luuüdipuljong - ehk kodus valmistatav kollageenijook.

Kui ka sina unistad, et näed välja sama hea, kui kõik Eurovisioni laval või Hollywoodi punastel vaipadel tippivad lauljad-näitlejad, siis puljongit valmistama Sind ei pane. Selleks on palju mugavamad lahendused, näiteks kollageeni sisaldavad toidulisandid. 

Kõik kes tellivad endale nüüd ajakirja Mood koju käima, saavad kingituseks uue ja innovaatilise ilutoote - peptiide sisaldava tõhusa "kortsupeletaja" Biotopix Specific Flashlift. 

Hoolitsetud ja hooldamata nahal on suur vahe. Kortsuvastase võitluse eesmärk ei tohiks olla mitte veatult sile palg, vaid värske ja jumekas nägu. 50-selt ei ole võimalik välja näha 20-nene, küll aga saab igas vanuses omada tervet, nooruslikku ja säravat nahka.

Põhjamaade suved on tihtipeale hallid ja sombused. Säravast päikesest, võibki mõnel aastal ainult unistama jääda. Nii üritame piskustki maksimumi võtta ja võimalikult palju aega päikese käes veeta, et veel pimedamaks ja hallimaks talveks energiavarusid koguda.

Kahjuks toob geograafiline eripära aga kaasa mitmeid ohutegureid, mille peale alati ei oskagi mõelda.

Teadussaavutused on tänaseks päevaks võimaldanud parendada inimkeha tehissüdame ja tehisjalgadega. Meditsiin areneb hetkel muljetavaldava kiirusega, ja kasvavad meie teadmised inimese välimuse säilitamiseks ja parandamiseks. Välimus on meile äärmiselt oluline, mistõttu on eriti keeruline leppida looduse loomuliku protsessi — vananemisega.

Nooruse eliksiiri otsingud on käinud iidsetest aegadest, kuid siiamaani on tõeliselt efektiivseteks meetoditeks jäänud siiski pigem kirurgilised või invasiivsed meetodid. Need vahendid tunduvad paljudele ohtlikud ja potentsiaalselt kõrvaltoimeterikkad ning seetõttu otsitakse alati väheminvasiivsemaid võimalusi.

Üks uus leebem võimalus on bioaktiivsete peptiidide kasutamine nahahoolduses.

Selle aasta suvi oli äärmiselt ilus, kuid palav päike tõi paljudel esile suure nahaprobleemi - vistrikud, ehk akne. Kellel tekkisid vistrikud näole, kellel lausa kehale ning loomulikult soovitakse soovimatutest külalistest nahal võimalikult kiiresti lahti saada. Selles blogipostituses räägime täpsemalt, mis on täiskasvanute akne ning millised on selle ravi võimalused. 

Kui sa pikka juttu lugeda ei soovi, aga tahaksid kohe oma naha hooldamisega alustada, siis Rosena e-poest leiab Probleemse naha kategooriast mitmekülgse valiku vistrikevastaseid tooteid. Septembris on koodiga AKNE01 kõik vistrikevastased tooted -20%

 

Mis on akne?

 

Vistrikud ja selle raskem vorm – akne – esinevad kõige sagedamini puberteedieas, mil kõrgenenud meessuguhormoonide (androgeenide) tase rasueritust suurendab. Akne on nahas paikneva karvanääpsu põletikuline haigus, mis hõlmab ka rasunääret. Rasu jääb naha pealiskihi paksenemise tõttu karvanääpsu sisse kinni, moodustades komedooni. Rasu tootmine rasunäärmeis intensiivistub ning bakterite paljunemise tagajärjel tekivad vistrikud, mis võivad muutuda ka põletikulisteks.

Täna oleme aga olukorras, kus vistrikud peale puberteediiga ära ei kao ning vistrikuline nahk saadab meid ka täiskasvanueas. Miks see nii on, vaatame samuti allpool postituses.

täiskasvanute-akne-ja-selle-ravi-blogi

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email