Appi, pigmendilaigud!

16 Sep / 2014 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 5687 Comment: 0

Põhjamaadele omaselt on Eestis suvi lühike ja jahe. Nii üritame me maksimaalselt ära kasutada kõik soojad ja päikesepaistelised ilmad. Soojematele riikidele ei tundu meie suvi ja päikesekiirgus ligilähedalegi jõudvat, ja meie vähesed suviselt kuldsed päevad ei tundugi nahale ohtlikud. Seetõttu unustame me tihtipeale päikesekaitse, või peame seda lausa ebavajalikuks...

Nüüd aga, kui päike hakkab vaikselt pilvede taha peituma on paljud naised silmitsi tõsise murega – nahale on tekkinud ebameeldivad tumedamat pruuni tooni laigukesed, mis enam ära ei kao. Mis need on, ja miks need küll meie nahale ilmusid?

Ehmatame elektriga kortsud minema

15 Dec / 2014 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 2050 Comment: 0

Omades elektroonikavaldkonna doktorikraadi, ei osanud Christophe Bianchi kordagi mõelda, et tema suurimad saavutused saavad teoks hoopis kosmetoloogia vallas.

Peale magistrikraadi Londonist asus ta konsulteerima välisfirmasid, kes soovisid siseneda Euroopa turule. Samuti on ta juba üle kahekümne aasta olnud tegev Prantsuse ja Ameerika pooljuhtide ja mikroelektroonikaga seotud start-up firmades. Selline rahvusvaheline keskkond ja kogemused lõid soodsa aluse ka tema oma firma loomisele ja nii sündis 2012 aastal firma Feeligreen – start-up, mis arendab innovatiivset kosmeetikat. Alguse sai see kõik ühest koostööprojektist Jaapani laboriga, mis uuris pooljuhtide tehnoloogiate kasutusvõimalusi meditsiinilistes projektides ja kosmeetikas. Tänu Christophe Bianchi teadmistele elektrotehnika vallas, sündiski midagi revolutsioonilist – vananemisvastased plaastrid mis kasutasid mikrovoolu stimuleerimaks nahas kollageeni tootmist loomulikult ja turvaliselt.

ILU-ANKEET: Jumestaja Reet Härmat avaldab oma isiklikud lemmiktooted!

29 Jul / 2014 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 2107 Comment: 0

Tuntud ja väga andekas jumestaja Reet Härmat avaldab oma ilu saladused Anne ja Stiili veebiväljaandes. Hea sõnaga on ära mainitud ka meie Biotopix Flashlift näonahka viie minutiga pinguldavat seerumit. Reet kasutab seda fotosessioonidel nii enda, kui pildistatavate kortsukeste vähendamiseks. 

Muudatus Smartposti hinnakirjas

04 Mar / 2015 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 1375 Comment: 0

Seoses meie partneri Smartposti hinnakirjamuudatusega tõusis Smartpostiga saatmise kulu 0.05€ võrra. Alates 04.03.2015 on Rosena dermakosmeetika e-poes Smartpostiga tellimuse saatmine 2.70€.

Päike – meie sõber või vaenlane?

13 May / 2015 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 1419 Comment: 0

Põhjamaade suved on tihtipeale hallid ja sombused. Säravast päikesest, võibki mõnel aastal ainult unistama jääda. Nii üritame piskustki maksimumi võtta ja võimalikult palju aega päikese käes veeta, et veel pimedamaks ja hallimaks talveks energiavarusid koguda.

Kahjuks toob geograafiline eripära aga kaasa mitmeid ohutegureid, mille peale alati ei oskagi mõelda.

Peptiidid kosmeetikatoodetes — kauaotsitud nooruse eliksiir?

28 Nov / 2014 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 2855 Comment: 0

Teadussaavutused on tänaseks päevaks võimaldanud parendada inimkeha tehissüdame ja tehisjalgadega. Meditsiin areneb hetkel muljetavaldava kiirusega, ja kasvavad meie teadmised inimese välimuse säilitamiseks ja parandamiseks. Välimus on meile äärmiselt oluline, mistõttu on eriti keeruline leppida looduse loomuliku protsessi — vananemisega.

Nooruse eliksiiri otsingud on käinud iidsetest aegadest, kuid siiamaani on tõeliselt efektiivseteks meetoditeks jäänud siiski pigem kirurgilised või invasiivsed meetodid. Need vahendid tunduvad paljudele ohtlikud ja potentsiaalselt kõrvaltoimeterikkad ning seetõttu otsitakse alati väheminvasiivsemaid võimalusi.

Üks uus leebem võimalus on bioaktiivsete peptiidide kasutamine nahahoolduses.

Rosena e-pood osaleb messil Ilu Sõnum 2014

09 Oct / 2014 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 1342 Comment: 0

 

 

Rosena.ee dermakosmeetika e-pood on sel nädalavahetusel kliente konsulteerimas ja tooteid müümas messil Ilu Sõnum 2014.

Rosena otsib assistenti

07 Jul / 2014 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 1942 Comment: 0

Rosena e-pood toob Eestisse maale mitmete kvaliteetsete Euroopa tootjate dermakosmeetika brände. Meie portfelli kuuluvad tooted näiteks Lysaskin Laboratoire’lt, Life Science Investments’ilt, ACM Laboratoire Dermatologique’lt, Larifansilt ja veel paljudelt teistelt.

 

Pakume Eestis esimesena tarbijatele võimalust osta dermakosmeetikat mugavalt interneti kaudu ning seeläbi parendada oma tervist ja väljanägemist. Usume, et iga inimene on kui roos, ning väärib õide puhkemist. Seetõttu on ka meie e-poe motoks: Lase oma ilul õitseda!

Areneme pidevalt, otsime juurde uusi tooteid ja partnereid, ning soovime pakkuda maailma parimat ostuprotsessi ja klienditeenindust. Sellega seoses on meie töömahud kasvanud nii suureks, et oleme asunud otsima ASSISTENTI.

Tellimuste esitamine ja täitmine 7.08-9.08.2015

06 Aug / 2015 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 2395 Comment: 0

Rosena kollektiiv puhkab 07.08.2015. Sel perioodil väljastame kogunenud tellimused alates 10.06.2015.

Tellimuste esitamine ja täitmine perioodil 22.06.2016-26.06.2016

18 Dec / 2015 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 2591 Comment: 0

Kallid kliendid! Soovime teile mõnusaid hetki pere seltsis.

Tellimuste esitamine ja täitmine pühadeperioodil

18 Dec / 2014 Write By: admin Published In: Uudised Hits: 753 Comment: 0

Kallid kliendid! Soovime teile ilusaid pühi ja mõnusaid hetki pere seltsis.