Kollageen - Milline kollageeni toidulisand omale valida?

Published In: NewsHits: 14707

Mida peaks kollageeni valides silmas pidama? Milline kollageen omale valida? Ja mis maitsega on üldse kollageenid? 

Meilt on igasuguseid küsimusi küsitud, mistõttu kogusimegi need kõik kokku ja vastame nüüd siin blogis neile korraga. Ikka selleks, et teil, kallid lugejad, oleks lihtsam omale kollageenitoodet valida.

 

1. Millise koguse kollageeni peaks päevas tarbima?

Päevaseks efektiivseks annuseks peetakse kollageeni puhul 5-10 grammi (kuni 10 000mg). Kuid paljudes toidulisandites on kollageenikogus palju väiksem. Oleme näinud isegi toidulisandeid milles on vaid paarsada milligrammi kollageeni.

Vali alati kollageeni toidulisand, milles on vähemalt 5 grammi päevases annuses, et saada sellest maksimaalset kasu!

 

2. Kas kollageeniallikas mängib ka rolli efektiivsuses?

Kollageen on allikana saadaval näiteks kanast, veisest, seast ja kalast. Viimase aja uudis on see, et isegi millimallikatest proovitakse seda toota. Kõige kvaliteetsemaks peetakse merelist päritolu kollageeni, sest see on kõige kergemini omastatav. 

Seega jah, kollageeni allikas mängib rolli kollageeni efektiivsuses ning seetõttu soovitame valida kollageeni toidulisandi, mis sisaldab merelist päritolu kollageeni.

 

3. Kui tihti peaks kollageeni kasutama? 

Oleneb vanusest. Kolmekümnendates võib kollageeni kasutada kuuridena, ühe kuuri kestvuse pikkus võiks olla 2-3 kuud. Ning kuuri võiks korrata paar korda aastas. Või vastavalt välimusele ja enesetundele. Mida vanemaks me aga saame, seda vähemaks jääb meie keha oma kollageenitootmine. Mistõttu kuskil 50+ vanuses võiks kollageen olla igapäevane kaaslane. 

 

4. Kas valida puhas kollageen või eelistada lisaainetega kollageeni?

Kollageenide valik on mitmekülgne - on vaid puhast kollageeni sisaldavad tooted ning on ka lisaks vitamiine jms sisaldavaid kollageene. On täiesti sobiv kasutada puhast kollageeni. Kuid kui soovid lisasärtsu, otsi tootest näiteks C vitamiini, mis aitab kollageenil imenduda ning muid iluvitamiine, nagu näiteks A ja E vitamiine, või juuksekasvu soodustavat biotiini.

 

5. Kas merelist päritolu kollageenil on kala maitse?

Hüdrolüüsimise protsessi käigus valmib kollageeni algallikast maitsetu pulber. Seega ei, kala või mõnda muud maitset puhtal kollageenil enamasti ei ole. 

Küll aga võib maitse - nii hea kui halb - lisanduda kollageeni toidulisandisse lisatud muudest ainetest. Kui võimalik, proovige kollageeni toidulisandit enne ja veenduge, et selle maitse on teile meeldiv. 

 

Kui aga tahaks enne esimest korda kollageeni soetamist natuke selgust saada, millega üldse tegemist on ja miks peaks kollageeni tarbima, siis selle kohta kirjutasime põhjaliku blogipostituse: Mis on kollageen ja miks meile seda vaja on

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

KINGIME SULLE 5€ ALLAHINDLUSE SAAMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, klõpsa vaid allolevale nupule ja registreeru kliendiks. See on lihtne ja kiire - konto loomiseks kulub vaid 2 minutit. Ja kui konto loodud, siis hakkab igalt ostult kogunema 10% boonusraha tagasi kontole.

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha

TELLI JA SAA KINGITUS!

Biotopix Flashlift 5. minutiga kortsukesi siluv seerum

 

Lisame kõigile, kes soetavad vähemalt 2 kasti Collibre kollageenijooki, 2 suurt karpi Dermanutrix joodavat kollageeni (N42), või 1 kasti Collibret ja 1 Dermanutrix N42 kollageeni, kingitusena Biotopix Flaslift seerumi. 

 Ostes aga vähemalt 40€ eest vistrikevastaseid tooteid, lisame kingitusena Acnecinamide Sensitive vistrikevastase kreem

 

​*Kingitus lisandub ostukorvi automaatselt. Kui kingitus ei lisandu, ei ole kampaania tingimus täidetud

Kampaania algus 11.07.2021