Kas kollageen on Gerli Padari särava välimuse saladus?

Published In: NewsHits: 9713

Üdini musikaalne, aktiivne, andekas ja alati särav Gerli Padar ütleb, et mingeid imenippe tema ilurituaalide hulka ei kuulu – pigem on võtmesõnadeks järjepidevus ja distsipliin. Rääkides sellest, kuidas vaatamata kiirele elutempole alati hea välja näha, ütles Gerli, et ikka töötavad järeleproovitud elutõed. „Ära mine meigiga magama, puhasta nägu, söö vähem rasva- ja suhkrurikast toitu, vali oma nahale sobivad kreemid ja maga piisavalt.“

Vajalik aeg iseendale

„Ma olen viimasel ajal otsustanud hakata palju varem hommikuti ärkama. Seda selleks, et mul oleks rohkem seda päris oma aega. Erinevatel hommikutel kasutan seda aega just oma parima äranägemise järgi – käin jooksmas, kepikõndimas, kuulan huvipakkuvaid podcast’e, joon rahulikult kohvi või teen endale geelküünte hooldust… See on hea tunne, minu oma aeg ja ma saavutan sellega paremat tasakaalu,“ ütles Gerli ja lisas, et tasakaalus inimene on ka rõõmsam ja rahulikum ning seda väidab igal hommikul ka tema peegelpilt.

Ka väljas liikumine on Gerli jaoks väga oluline. „Eriti mõnus on hommikul sörkida – tunned, kuidas mootor läheb tööle ja naeratus vastutulijatele laiemaks. Ega ma väida, et see varajane tõusmine mulle kerge on, oi, kuidast tahaks mõnel hommikul teki üle pea tõmmata ja edasi nurruda. Küll aga on mul ärkamiseks trikk – ma panen kõik jooksuriided õhtul valmis. Siis on vähemalt üks ettekääne kohe nimekirjast vähem,“ tutvustas Gerli oma hommikurutiini.

Ekstreemsused ja pöörased trendid

Üks kõige olulisem ilurituaal on Gerli jaoks näo ja kaela puhastamine. „Ma võtan selleks igal õhtul aega ja hommikuti lõpetan protseduuri jääkülma veega,“ ütles Gerli. Lisaks on Gerli langetanud hiljuti veel ühe kindla otsuse – ta ei pea enam kunagi dieeti! „Ma olen proovinud igasuguseid ekstreemseid kaalulangetamise meetodeid, aga selge on see, et meie keha vajab erinevaid toitaineid ja tasakaalustatud toitu. Ma olen olnud päris kurt, mis puudutab seda oma keha kuulamise juttu. Tasapisi tuleb see oskus omandada, aga eks inimene õpib kogu elu!“ tõi Gerli välja kasuliku elutõe.

Rääkides kõige pöörasematest ilutrendidest, millega Gerli kaasa on läinud, toob ta välja kuumad üheksakümnendad. „90ndate alguses olid moes väga kitsad kulmud… Ütleme nii, et ega need kedagi väga ei kaunistanud. Samas elas ilumaailm ja ka meie pere vanem tütar alles hiljuti üle „markerikulmude“ ajastu, seega kahetseda pole midagi peale nendel aegadel jäädvustatud piltide. Aga eks seda tunnet teavad ka meie emad, kes oma lõpupeopiltidel keemiliste lokkide lehvides ilusti rivis seisid,“ muigas Gerli.

Julge katsetaja

Kõige olulisemateks ilutoodeteks peab Gerli Padar jumestuskreemi, ripsmetušši ja põsepuna. „Õhuke kiht jumestuskreemi ühtlustab nahatooni ja peidab väiksemad iluvead-punnikesed (jah, isegi 40-aastaselt tekivad vahel mõned „sõbrad“ lõuale) ja tumedad silmaalused (vahel jääb ikka unetunde väheks). Ripsmetuši abil on silmad kohe kaunimad, ja põsepuna annab värskust juurde,“ selgitas Gerli oma valikut ja lisas, et kui paljud naised valivad just huulepulga oma n-ö iluesmaabi vahendiks, siis tema pole kunagi väga suur huulepulga austaja olnud.

Gerli Padar valib oma iluarsenali tooteid vajaduspõhiselt. „Aga juhtub ka nii, et lähen suuremasse ilupoodi ostma ainult üht kindlat toodet ja väljun sealt suure koti uute toodetega. Mulle meeldib katsetada ja kui keegi kannab ilusat tooni lauvärvi või põsepuna, siis ma julgelt kohe küsin, et mis firma ja mis tooniga tegu on,“ ütles Gerli. Eriti oluline on Gerli sõnul proovida erinevaid nahahooldusvahendeid, kuna nahk muutub ja vajadused muutuvad. „Kindlasti ei ole mõistlik kasutada naha niisutamiseks sama kreemi, mida 20 aastat tagasi pidasin oma lemmikuks. Näiteks näo puhastamiseks kasutan praegu mitsellaarõli – sellisest tootest polnud ma paar aastat tagasi veel kuulnudki! Kõik areneb ja uudishimuliku inimesena ikka katsetan, aga kindlasti mitte nii suure hooga, nagu oma 20ndates,“ rääkis Gerli.

Kollageen ja selle tähtis roll

Küll aga kuuluvad Gerli kauni välimuse juurde ka erinevad kollageenitooted. „Alles hiljuti sain oma sõbrannalt Anna Levandilt hurjutada, et ma apteegis toidulisandite riiuli poole ei vaata. Aktiivse ja kiire elutempoga inimesed peavad väga hoolikalt jälgima, et füüsiline keha saaks kätte oma vajalikud vitamiinid ja saavutaks tasakaalu – see on eelduseks ka välisele ilule,“ teadis Gerli rääkida.

„Nii ma siis apteegiriiulite vahel tudeerisin ja uurisin… Kollageeni sisaldavate näokreemidega olen juba ammu tuttav, aga niimoodi eraldi tootena polnud kollageen mulle silma jäänud. Nüüd aga olen proovinud erinevaid kollageenitooteid – nii joogina, kommidena kui geelina. Pärast esimest kuud oli vahe märgatav – nahk oli pehmem ja siledam, selline mõnus. Kusjuures, muutust märkasin esmalt hoopis kõhul ja reitel! Kõlab naljakalt, aga nägu vaatad ju iga päev – kreemitad ja poputad ning ei oskagi muutust koheselt märgata,“ ütles Gerli.

 

Gerli Padari lemmikud kollageeni toidulisandid

Olen proovinud erinevaid kollageeni sisaldavaid tooteid. Kõige nunnumad ja minu lemmikud on Eestis toodetud Eternal Youth kummikommid. Kui muidu läheb vitamiinide ja toidulisandite võtmine nii mõnigi kord meelest, siis nende kommidega on kindlalt meeles! Neil on väga hea maitse ja kui päris kommi võttes mõtled paar korda, et kas ikka tasub, siis kollageenikommi paned süütundeta suhu, teades, et see teeb su kehale ja ka meelele head.

Ja kui veel vabalt reisida sai, siis käsipagasiga reisides on Dermanutrixi joodav kollageenigeel asendamatu – see võtab vähe ruumi ja mahub mu kreemipotsikute ja muude vedelikega ilusti kotti ära.

Aga minu suureks lemmikuks on ka Collibre kollageenijoogid - need on külmana eriti maitsvad ja on tõesti kasulikuks vahepalaks kiire elutempo puhul. Vahepalaks, mis sisaldab ka hulganisti kvaliteetsed merelist kollageeni :)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

-20% + KINGITUS

Saa -20% tavahindadelt koodiga MAI20 kuni 31.05.24. Lisaks KINGITUSEKS Duolys C.E noorendav ja nahale energiat andev C-vitamiiniseerum, kui tellimuses on väh. 40€ lõppväärtuses tooteid.

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha