UUDIS! Ülimaitsvad kollageeniampsud, mille abil igapäevane kollageeni kasutamine kindlasti ei unune!

Published In: NewsHits: 6254

Mõnusad kollageeniampsud, mis võidavad südame esimesest ampsust alates ja sobivad ideaalselt kingikotti nii naistele kui meestele

 

Küllap ei kahtle enam keegi, et kollageen hoiab naha elastsust ning tagab kudede ja organite tugevuse. Kuna aga moodsa aja inimesed ei viitsi enam keeta loomade või lindude kontidest puljongit ega sülti, mida varemalt peeti rikkalikuks kollageeniallikaks, on turule ilmunud järjest rohkem kollageenipreparaate. Alates kortse siluvatest kollageenisüstidest ja -kreemidest, lõpetades geelide, kapslite ning lahustuvate pulbritega, saab kollageeni manustada mitmel eri moel. Paraku on pulbritega üsna tüütu mässata ning pole ka saladus, et osad kokkusegatud joogid ei maitse just kõige paremini.

kollageeni-kummikommid-eternal-youth

 

Kollageeniampsud, mis sündisid klientide soovil

Väikese pereettevõttena suhtleb Rosena paljude oma klientidega, küsides muljeid ja tagasisidet. Klientidega suhtlemisel saadigi teada, et mõnikord ei ole kollageeni toidulisandid eriti maitsvad või mugavalt kasutatavad. Mõeldud-tehtud! Koostöös partneritega töötati välja kollageeniampsud, eesmärgiks see, et nende kasutamine tooks hea tuju ja neid oleks mugav tarbida. Nii sündisid eestimaised kollageeniga Eternal Youth Ampsud - gurmee kollageeni kummikommid, millesse on lisatud kollageeni ning C-vitamiini, mis aitab kollageenil organismi imenduda. 2021 aastal lisandusid sarja ka käsitööna valmivad šokolaadikrõmpsud – vahvad šokolaadiga kaetud tatrapallid rohke kollageeniga. Sest mis seal salata, pidevalt ühte ja sama maitset kasutades tüdineb sellest ära, aga kui valikus on kolm erinevat, on ka vaheldust.

 

Kollageen, mille võtmine kindlasti ei unune

Eestis valmistatud kollageeniampse on tänaseks lausa kolm erinevat varianti: Eternal Youth mustsõstramaitselised iluampsud ilukollageeniga; sidrunimaitselised liigeseampsud liigeste kollageeniga; ning kevadest lisandusid ka šokolaadiampsud, kus on krõmpsuva tatrapalli ja šokolaadiga koos nii ilu- kui liigeste kollageen. Kummikommi ja marmelaadi vahepealsed maiused ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid ning mekivad sedavõrd hästi, et enamus kord juba proovinutest tunnistavad: keeruline on korraga pakki mitte korraga ära süüa! Kui muidu võib vitamiinide ja toidulisandite võtmine pahatihti ununeda, ei pea kollageenikommide puhul end teps mitte takka sundima – kes meist siis ei tahaks end millegi maitsvaga premeerida!

kollageeni-kummikommid-kolm-ampsu

 

Tagaside: Ampsud tuleb ära peita, sest muidu ei jää endale midagi mekkimiseks

 

Nii mõnedki ampsufännid räägivad muiates, kuidas nad peavad oma meeste eest Ampsusid peitma, rääkimata veel lastest. Ampsud peidetakse kodus kapi otsa, padja alla ja muudessegi leidlikesse kohtadesse. Tihtipeale ka enda eest, et kogu pakk korraga tarbitud ei saaks. Lohutuseks neile maiasmokkadele, kes käe üha uute järele sirutavad - ei pea muretsema, sest kollageeni võib päevas tarbida kuni 10g. Seega, kui on ikka isu rohkem kui paar ampsu põske pista, siis seda võib rahuliku südamega teha. Samuti võib erinevaid ampsusid kombineerida, täpselt nii, nagu isu tekib - üks päev võtta Šokolaadiampse, teisel jälle Iluampse. Kui kodus on juba kollageeni toidulisand näiteks pulbrina, siis kollageeniampsusid võib kasutada lisaks oma tavapärasele kollageenile. Võimalusel võiks jälgida, et päevas tarbitav kollageeni kogus oleks 5-10 grammi.

 

„Olen proovinud erinevaid kollageeni sisaldavaid tooteid. Kõige nunnumad ja minu lemmikud on Eestis toodetud Eternal Youth kummikommid. Kui muidu läheb vitamiinide ja toidulisandite võtmine nii mõnigi kord meelest, siis nende kommidega on kindlalt meeles! Neil on väga hea maitse ja kui päris kommi võttes mõtled paar korda, et kas ikka tasub, siis kollageenikommi paned süütundeta suhu, teades, et see teeb su kehale ja ka meelele head.” Gerli Padar laulja

 

Eternal Youth kollageeniampsusid leiad lisaks Rosena e-poele Tradehouse, ProKosmeetika ja Beautyfor Magistrali kauplustest ning Keila Rõõmu Kaubamajast. 

 

UUDISTOOTED - kollageeniampsude tootevalikusse lisandusid ampsud biotiini ja glükosamiiniga

Tänaseks on ampsude valikus juba viis toodet – igaüks natuke erinev nii maitse kui koostise poolest. Kollageeniampsude puhul ei pea valima seda ühte ja õiget, vaid kodus võib olla üheaegselt kasutusel kasvõi kõik viis, mida võib soovi korral omavahel kombineerida. Jälgima peab lihtsalt, et päevast soovitatavat ampsude arvu ei ületaks.

Eternal Youth Biotiiniampsud UUDIS - Vastupandamatu virsiku ja ananassi maitsega täpselt paraja ampsu suurused pastillid, millesse on peidetud biotiin, kollageen, vitamiinid ja antioksüdandid. Tõeliselt mitmekülgne iluamps!

Eternal Youth Glükosamiiniampsud UUDIS - Rikkaliku rabarberi maitsega ampsumõõtu pastillid, millesse mahutasime glükosamiini, kollageeni, vitamiinid ja antioksüdandid, ikka selleks, et igas vanuses jaksaks aktiivne olla.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

Kingime Sulle 5€ boonusraha!

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha