IGA ILUMURE LEIAB LAHENDUSE.... LOODUSEST

Published In: NewsHits: 812

Unistus näha peeglist end jätkuvalt noorena on naisi haaranud aegade algusest. Samas, noorem välimus ei tähenda mitte ainult vähem kortse, vaid vanus toob meie palgeile ka punetuse, naha kuivuse, pigmendilaigud ja palju muudki.

Ilutööstus töötab välja üha innovatiivsemaid tehnoloogiaid ja ainekooslusi, et enneaegseid vananemismärke peletada, kuid tegelikult on ka loodusel varuks rohkelt kasulikku. Näiteks üheks imeaineks, millest viimastel aastatel aina enam kuulda, on taimsed tüvirakud.

Kui loodus kohtub teadusega

Kuigi igal taimel on tüvirakud, on leitud vähe taimi, mille tüvirakkude omadused meie nahal imesid teeksid. Levinumad taimed, millede tüvirakud on kosmeetikas kasutusele võetud, on näiteks Šveitsi õunad, Alpi jänesekäpp ehk eedelveiss, roosid ja datlipalmid, aga taimseid tüvirakke on võimalik ekstraheerida ka pruunist riisist, sojaubadest, siledast tondipeast ja kadakast. Nende taimede väärtuslikud tüvirakud hävitavad tõhusalt vabu radikaale ning kaitsevad nahka keskkonnast ja päikesest tingitud oksüdatiivse stressi ja nahakahjustuste eest. Võrreldes tavaliste taimsete ekstraktidega ilutoodetes võimaldavad tüvirakud saavutada kordi tõhusama toime. See kõik muudab tüvirakkudega kreemid ja seerumid äärmiselt hinnalisteks.

Teadaolevalt on taimsete tüvirakkude ekstrakt praegu üks tõhusamaid läbinisti looduslikke komponente, mis stimuleerib kollageeni sünteesi ja aitab kaasa naharakkude hoogsale uuenemisele, muutes samal ajal naha nooruslikuks ja säravaks.

 

Naha noorendamiseks lähene sellele kompleksselt – soodusta kollageenitootmist, vähenda punetust ja pigmendilaike ning niisuta!

Morganna's Alchemy looja lähtub põhimõttest, et vananemine ei ole ainult kortsud, mis meie näole tekivad. Vananemisega kaasnevad mitmed probleemid nagu naha lõtvus, pigmendilaigud, naha kuivus, karedus jpm. Seetõttu sisaldab innovaatiline, taimsete tüvirakkudega „10 aastat nooremaks 30 päevaga“ näohooldus nelja erinevat toodet, millest kõik on multifunktsionaalsed, kuid igaühel on siiski oma spetsiaalne eesmärk. Tooted on komplekteeritud kõikehõlmavaks hoolduseks, kuid nad on kasutatavad ka iseseisvalt. Kellel vajab dekolteepiirkond hoolt, nende jaoks on valikus Morganna’s Alchemy Neckollete noorendav kreem tüvirakkudega.

Tüvirakkude kasutamine on keskkonnasäästlik, sest taimi kultiveeritakse väikesel pinnal, ilma liigse veekulu ja väetisteta. Tüvirakke toodetakse laboritingimustes Morganna's Alchemy enda poolt.

Morganna's Alchemy tooted on loodud üle 20. aastase kogemusega keemiku poolt ning toodetes on kasutatud ökosertifitseeritud taimede ja lillede ekstrakte.

 

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

Kingime Sulle Biotopix ripsmeseerumi (48€)

Igale vähemalt 40€ lõppväärtuses tooteid sisaldavatele tellimusele lisandub automaatselt KINGITUSEKS ripsmetele pikkust, tihedust ja jõudu andev Biotopix ripsmeseerum

 

Loo konto ja saa preemiaks 5€ ostlemiseks

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha