Molutrex lahus molluskite raviks

0 arvamust
17.90€
Hind/liiter: 5 966.67€
Hind boonuspunktides: 17.9
Kogus: + -  
Tootja: ACM
Pakend: 3 ml
Saadavus: 10
Molutrex on tõhus lahus molluskite lokaalseks raviks.

Molutrex lahus molluskite lokaalseks töötluseks.

Tõhus ja lihtsasti kasutatav Molutrex lahus aitab molluskid eemaldada 14 päevaga ning seda võib kasutada ka lastel alates 2a. Eesti nahaarstid soovitavad!

Kasutamine: võta pisut toodet pintslile (pakendis) või vatitikule. Pühi üleliigne lahus pudeli kaelale, et vältida toote tilkumist tervele nahale! Kanna lahus molluskile, lase kuivada. Kasta pintsel taas lahusesse peale kolme molluski katmist Molutrexiga. Molutrex võib põhjustada kipitust, mis kaob mõne minutiga. Töötle molluskit 1-2 korda päevas, hommikul ja õhtul. Korda protseduuri mitu päeva järjest, kuni tekib põletik (punetus); tavaliselt tekib põletik  4-10 päevaga. Lõpeta  lahuse kasutamine põletiku tekkimisel! Punetuse teke ongi Molluscum contagiosum´i peatse kadumise märgiks.

Koostis: 3ml lahust sisaldab 50mg kaaliumhüdroksiidi ja puhastatud vett.

Hoiatused: ettevaatust, toode on söövitav! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast kasutamist pudel hoolikalt sulgeda.

Mitte kasutada:
-alla 3 aasta vanustel lastel;
-limaskestadel ja silmaümbruse piirkonnas. Kui toode satub silma, loputa rohke veega ja konsulteeri arstiga;
-rinnaga toitmise ajal kehapiirkondades, mis võivad kokku puutuda lapsega;
-nõrgenenud immuusüsteemi (näiteks HIV+) korral, akuutse atoopilise ekseemiga patsientidel;
-rohkem kui 14 päeva;
-soolatüügastel, konnasilmadel ja muudel nahakasvajatel.
KÜSI NÕU ARSTILT VÕI APTEEKRILT, JUHUL KUI SUL TEKIB RAVI VÕI HAIGUSE SUHTES KAHTLUSI VÕI KÜSIMUSI.

Soovimatud ja ärritavad kõrvaltoimed: nagu kõik toimeained, võib ka see toode põhjustada soovimatuid erinevate raskusastmetega kõrvaltoimeid, eriti kõrvetustunnet või mööduvat nahaärritust. Mõnikord võib pärast molluski kadumist tekkida hüper- või hüpopigmentatsioon, mis paraneb ravita. Räägi arstile või apteekrile kõikidest soovimatutest või ärritavatest kõrvaltoimetest, mida infolehes pole mainitud.

Säilitamistemperatuur 15-25°C. Toode säilib peale avamist 2kuud.

Mis on molluskid?

Molluskid on viiruslik nahahaigus, mille korral tekivad nahale 2-5mm läbimõõduga moodustised - mõnes mõttes näevad molluskid välja nagu vistrikud, ent nende sisu on puderjas. Mollusk nahal on nakkav ning seda näiteks kraapides võib nakkuse kanda edasi ka mujale kehale. Nahale võib tekkida vaid üks mollusk, või mitu. Kuigi mollusk nahal on valdavalt levinud lastel ning nakkus saadakse näiteks lasteaiast, võivad nakkuse saada ka täiskasvanud. Molluskid on enamasti valutud, kuid võivad ka sügeleda, muutuda punetavaks või olla valulikud.

Nõuanne: Kui kahtlustad, et Sinul või lapsel on molluskid, soovitame pöörduda perearsti poole. Viiruse leviku vältimiseks soovitame ravi ajal mitte kasutada sama rätti kuivatamiseks; vältida avalikke saunu, ujulaid ja kontaktspordialasid; mitte kratsida molluskit; vältida seksuaalvahekorda.

3ml lahust sisaldab 50mg kaaliumhüdroksiidi ja puhastatud vett.

Lisa arvamus

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           HeaBenu

Südameapteek

NB! Hinnad edasimüüjate juures ei pruugi ühtida Rosena e-poe hindadega.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

-20% + KINGITUS

Saa -20% tavahindadelt koodiga SUVI20 kuni 15.07.24. Lisaks KINGITUSEKS Duolys C.E noorendav ja nahale energiat andev C-vitamiiniseerum, kui tellimuses on väh. 40€ lõppväärtuses tooteid.

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha