Vitiliigo - Valged laigud nahal - Vitiliigo ravi - Valged pigmendilaigud

Mis on vitiliigo ehk valged laigud nahal

Vitiliigot iseloomustab nahast pigmendi kadumine ehk valged laigud nahal. Selline olukord tekib siis, kui melanotsüüdid (pigmenti tootvad rakud) naha teatud kohtades hävivad. Valged laigud võib nahale tekkida ükskõik millises kehapiirkonnas. Laike võib esineda ka mitmes kohas korraga ning heleneda võivad isegi karvad.

Vitiliigo täpne põhjus on teadmata, kuigi arvatakse, et see on autoimmuunhaigus, kus keha enda immuunsüsteem ründab ja hävitab pigmenti tootvaid rakke. Vitiliigo on harvaesinev haigus, esinedes vaid 1-2% elanikkonnast. Vitiliigo ei ole ohtlik haigus, kuid selle ravivõimalused on piiratud, ning nõuavad kannatust ja pikaajalist ravi. Samuti ei ole garanteeritud, et igaühel ravi toimib.

Valgete laikude ja normaalselt pigmenteerunud naha vahelist kontrasti saab vähendada kasutades igapäevaselt päikesekaitsekreemi. Kõrge faktoriga päikesekaitsekreem ei lase nahas melaniinil tekkida. Kui nahk ei ole tugevalt päevitunud, ei ole ka valgete laikudega kontrast nii silmatorkav.

Vitix - Innovatiivne ja ainulaadne vitiliigo ravi

Kuva: Nimekiri Tabel
Sorteeri:
Näita korraga:
Soodus

VitiColor valgeid laike tooniv geel

Põhineb 4 arvamusel.
Tooniv geel katab valged laigud nahal 1-2 nädalaks.
21.90€ 17.52€
Lisage ostukorvi
Soodus

Vitix valgete laikude toidulisand

Põhineb 1 arvamusel.
Antioksüdatiivsed tabletid mis aitavad taastada pigmenti
21.90€ 19.71€
Lisage ostukorvi
Soodus

Vitix geel nahahooldus valgete laikude vähendamiseks

Taasta valgete laikude nahatoon osaliselt või täielikult.
46.90€ 40.00€
Lisage ostukorvi
Soodus

Vitix valgete laikude hoolduskomplekt

Vitix geel ja toidulisand valgete laikude vastu
67.80€ 54.90€
Lisage ostukorvi
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

-20% + KINGITUS

Saa -20% tavahindadelt koodiga MAI20 kuni 31.05.24. Lisaks KINGITUSEKS Duolys C.E noorendav ja nahale energiat andev C-vitamiiniseerum, kui tellimuses on väh. 40€ lõppväärtuses tooteid.

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha