Vitiliigo - Valged laigud nahal - Vitiliigo ravi - Valged pigmendilaigud

Mis on vitiliigo ehk valged laigud nahal

Vitiliigot iseloomustab nahast pigmendi kadumine ehk valged laigud nahal. Selline olukord tekib siis, kui melanotsüüdid (pigmenti tootvad rakud) naha teatud kohtades hävivad. Valged laigud võib nahale tekkida ükskõik millises kehapiirkonnas. Laike võib esineda ka mitmes kohas korraga ning heleneda võivad isegi karvad.

Vitiliigo täpne põhjus on teadmata, kuigi arvatakse, et see on autoimmuunhaigus, kus keha enda immuunsüsteem ründab ja hävitab pigmenti tootvaid rakke. Vitiliigo on harvaesinev haigus, esinedes vaid 1-2% elanikkonnast. Vitiliigo ei ole ohtlik haigus, kuid selle ravivõimalused on piiratud, ning nõuavad kannatust ja pikaajalist ravi. Samuti ei ole garanteeritud, et igaühel ravi toimib.

Valgete laikude ja normaalselt pigmenteerunud naha vahelist kontrasti saab vähendada kasutades igapäevaselt päikesekaitsekreemi. Kõrge faktoriga päikesekaitsekreem ei lase nahas melaniinil tekkida. Kui nahk ei ole tugevalt päevitunud, ei ole ka valgete laikudega kontrast nii silmatorkav.

Vitix - Innovatiivne ja ainulaadne vitiliigo ravi

Kuva: Nimekiri Tabel
Sorteeri:
Näita korraga:

VitiColor tooniv geel

Põhineb 3 arvamusel.
Tooniv geel katab valged laigud nahal 3-5 päevaks.
20.00€
Lisage ostukorvi

Vitix geel

Taasta nahatoon osaliselt või täielikult.
40.00€
Lisage ostukorvi

Vitix toidulisand

Põhineb 1 arvamusel.
Antioksüdatiivsed tabletid mis aitavad ennetada oksüdatiivseid kahjustusi.
17.90€
Lisage ostukorvi
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

KINGIME SULLE 5€ ALLAHINDLUSE SAAMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, klõpsa vaid allolevale nupule ja registreeru kliendiks. See on lihtne ja kiire - konto loomiseks kulub vaid 2 minutit. Ja kui konto loodud, siis hakkab igalt ostult kogunema 10% boonusraha tagasi kontole.

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha

TELLI JA SAA KINGITUS!

 

Kõikidele ostudele, mis sisaldavad vähemalt 40€ väärtuses vistrikevastaseid tooteid*, lisame kingituseks tõhusalt vistrike vastu võitleva Acnecinamide toidulisandi. 

Kõikidele vähemalt 20€ väärtuses tellimustele on transport DPD automaati tasuta. 

​*tellimuses olevate toodete väärtus peale allahindlusi ning boonusraha kasutamist. Ei sisalda transpordi maksumust. Kingitus lisandub ostukorvi automaatselt.