Biotopix noorendav ja vananemisvastane sari

Biotopix on Šveitsi dermatoloogi loodud noorendav sari, millest leiab kõikehõlmavad vananemisvastased tooted. Kui tihtipeale keskenduvad vananemisvastased tooted vaid näole ja dekolteele, siis tegelikult vananeb ju kogu meie keha. Biotopix sarja jaoks on välja töötatud aga tooted, mis noorendavad näiteks huulte piirkonda ja ka käsi ning jalgu. Nii võib öelda, et tootesarjast leiab endale midagi igaüks, olles kas kahekümnendates või juba küpsemas eas.

 

Aastate jooksul on Biotopix tootesarja toodetele tekkinud ustav kasutajaskond, kuhu mahuvad ka mõned tuntud kaunid naised. Seekord jagamegi, mis on nende lemmiktooted ja miks.

Sirje Potisepp: "Minu jaoks on väga tähtis olla hoolitsetud ja selleks on väga olulised kvaliteetsed kosmeetikatooted. Biotopix toodeteni jõudsin läbi sõbranna ja mulle need väga meeldivad, sest ma tunnen nende toimet. Mulle väga meeldib Biotopix Advanced Anti-Wrinkle Skincare kreem, mis imendub suurepäraselt ja jätab naha siidiselt pehmeks. Minu vaieldamatu lemmik on aga Lip Plumper huulepalsam - seda peab proovima, kirjeldama ei hakka...aga etteruttavalt - mõju on näha ja tunda."

 

Gerli Padar: „Veedan suure osa oma ajast lavalaudadel kaaslaseks lavameik ehk grimm. Viimane on aga nahale äärmiselt raske ning kuivatab seda. Sestap kuulub minu lemmiktoodete sekka Biotopix Crow's Feet silmaümbruskreem, mis hoiab mu silmaümbruse õrna naha niisutatu ja noorena. Kõigile, keda ei ole õnnistatud lopsakate huultega, soovitan ma aga Biotopix täidlust andvat huulepalsamit Lip Plumper. Mina sellest väikesest imelist palsamit sisaldavast tuubikesest enam ei loobu. Pidev käte desinfitseerimine ja järjest külmemaks muutuvad ilmad on muutnud minu jaoks asendamatuks ka Biotopix Hands kätekreemi.“

 

Annely Adermann: "Alustasin laubapiirkonnast, kus kulmude vahel oli märgata kolme vertikaalset kortsukest. Lubati, et paari nädalaga on nahk siledam ja igasugu vaokeste sügavus vähenenud. Nii saigi mõnusa konsistentsiga kreemi õhtuti enne magamaminekut ja mõnikord ka hommikuti mugavast pumppudelikesest doseeritud. See imendus hästi ja tundus justkui tavaline kreem olevat, kuni selgus, et Biotopix Advanced Anti Wrinkle Skincare suudab üllatada. Nimelt ei möödunud nädalatki, kui vaatasin peeglisse ja olin rabatud. Ütlen ausalt – esimest korda elus (mida on 46 aastat) sain aru, et kreemi mõju võibki olla kiire ja efektiivne; jah, see tõesti töötas, sest keskmise kortsukese oli imevahend kuue päevaga praktiliselt olematuks silunud! Loomulikult ei jätnud ma seda positiivset šokikogemust enda teada ja rääkisin uuest üllatajast sõbrannadele. Ilmselt olid veenvad nii jutt kui ka silenev laup, sest kreemijahile tormasid nemadki. Viskasime veel nalja, et koroonareeglite ajal saavadki näomaski kohal säravad silmad ja laup suuremat tähelepanu ning seega on kreem just õigel ajal õiges kohas."

 

Angeelika Kang: "​Biotopix Crow's Feet silmaümbruskreem on mõnusas väikses tuubis, kust saab just õige koguse kreemi välja pigistada. Hästi kerge tekstuuriga kreem, mis esmapilgul küll ei imendu koheselt nahka, peale väikest tupsutamist siiski aga imendub hästi. Ei jäta rasvast ja kleepuvat tunnet. Hommikul ei ole silmad paistes ega ärritunud, mis tavaliselt juhtub just paksemate silmaümbruskreemidega. Ja lõhnavaba, seega täpselt minu toode!"

Вид:СписокТаблица
Сортировка:
На странице:

Biotopix Specific Anti Aging Arm-Leg Cream

Highly effective anti aging cream for the inner arm-leg area that creates an ultra-tightening layer ...
32.90€ 19.90€
Купить

Biotopix Specific Anti Aging Neck Cream

Отзывов: 3
Highly effective anti aging cream for the neck area that creates an ultra-tightening layer on the sk...
42.90€ 24.90€
Купить

Biotopix Specific Eyelash Conditioner

Отзывов: 4
Кондиционер Biotopix Specific Eyelash – способствующий росту и объему ресниц Один из главных козы...
48.00€ 31.20€
Купить

Biotopix Advanced Anti Wrinkle treatment

Отзывов: 17
помогающий бороться с морщинами без пластической хирургии...
42.90€
Купить

Biotopix Specific Anti Aging Hand Cream

Отзывов: 4
An original Anti Aging hand cream combining a tightening effect, a collagen accelerator, a potent mo...
19.90€
Купить

Biotopix Specific Bi-Active Cream

Отзывов: 8
Крем для глаз Biotopix эффективно уменьшает отечность и синяки вокруг глаз...
32.90€
Купить

Biotopix Specific Crow's Feet

Отзывов: 11
Крем Biotopix Specific Crow's Feet – разглаживающий морщины вокруг глаз «гусиные лапки» и повышающий...
32.90€
Купить

Biotopix Specific Flashlift

Отзывов: 14
Лифтинг-сыворотка Biotopix Specific Flashlift – для всех типов кожи. Эффект через 3 минуты! Старе...
32.90€
Купить

Biotopix Specific Lip Plumper

Отзывов: 9
Younger looking and fuller lips without painful lip injections with Biotopix Lip Plumper
20.90€
Купить

КРЕМ BIOTOPIX® PHOTO PROTECT®

эффективную защиту от UVA, UVB, видимого излучения и ИК-излучения,...
29.90€
Купить
The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

HERE'S 5€ OFF YOUR NEXT PURCHASE

How do You get 5€? Simple, just click the button below and register an account with us. It's easy, fast and it'll take you just 2 minutes to sign up.

 

Why create an account with Rosena? All our registered customers get 10% cashback to their account from purchases and it can be used to get discount from future orders

 

Thank you, I do not need 5€ credited to my account

COLLAGEN LOLLIPOP AS A GIFT!

Receive Biotopix Arm/Leg anti aging cream as a gift for any order containing at least 40€ worth of products. 

We will also add a beauty collagen lollipop into orders that contain Eternal Youth collagen food supplements. 

 

​*The gift is added to the shopping cart automatically if the conditions of the campaign are filled