Püsikliendiprogramm

Püsikliendiprogramm

7.1. Üldist

7.1.1.     Rosena püsikliendil on online süsteemis oma konto, mille alt on võimalik vaadata ostuajalugu, koguda püsikliendipunkte, salvestada lemmiktooteid, osa võtta püsikliendi eripakkumistest ning hallata oma kontoga seotud infot.

7.1.2.     Rosena püsikliendiprogrammiga võivad liituda kõik üle 18-aastased eraisikud ning kõik juriidilised isikud. Püsikliendiprogrammiga liitumine on vabatahtlik, ning võimaldab registreerunud isikul osa saada püsiklientidele suunatud hüvedest. Püsikliendiprogrammiga saab liituda ostu sooritamisel või kodulehel lingilt Loo konto/Registreeru.

 

7.2. Püsikliendi privileegid:

7.2.1.     Võimalus koguda boonuspunkte, mida saab realiseerida kauba soetamiseks. Igalt ostult arvestatakse kliendi kontole boonuspunkte. Iga kulutatud 10 euro eest laekub kliendi kontole 1 punkt. Olles kogunud piisava summa boonuspunkte, saab klient neid ostu sooritamisel kasutada. Iga ostu kohta on kliendil võimalik boonuspunktidega saada soodust kuni 20% toodete väärtuse ulatuses. Näide: Ostukorvis on tooteid väärtusega 10€, siis boonusraha olemasolu korral saab soodustuseks kasutada kuni 2€ väärtuses boonuspunkte. 

7.2.2.     Püsikliendipakkumised. Pakkumisi saadetakse e-kirjaga, ning nende saamise eelduseks on uudiskirjaga liitumine;

7.2.3.     Info kampaaniate, uudistoodete ja e-poe sooduspakkumiste kohta;

7.2.4.     Võimalus lisada oma kontole lemmiktooteid, mis on ostu sooritamiseks mugavalt eraldi kategoorias;

 

7.3. Hea teada

7.3.1.     Boonuspunktid kogunevad konkreetse erakliendi arvele ja kantakse sinna ostu sooritamisele järgneva 7 päeva jooksul. Püsikliendiprogrammi boonuspunktid kehtivad ühe aasta. Boonuspunkte kolmandatele isikutele edasi anda ei saa.

7.3.2.     Boonuspunkte arvestatakse vaid juhul, kui klient on Rosena e-poe püsikliendiks registreerunud ning ostu sooritamise hetkel oma kontole sisse loginud.

7.3.3.     Kliendikontol olevate boonuspunktide kohta saab infot püsikliendikeskkonda sisse logides, pöördudes Rosena poole e-kirjaga või helistades telefonile +372 6 500 059. 

7.3.4.     Boonusraha ei saa kasutada koos kinkekaardi ja/või sooduskoodiga. Ühe tellimuse puhul saab kasutada vaid ühte soodustust.

7.3.5.     Boonusraha kasutamiseks peab klient olema oma kontole sisse logitud.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

-20% + KINGITUS

Saa -20% tavahindadelt koodiga SUVI20 kuni 15.07.24. Lisaks KINGITUSEKS Duolys C.E noorendav ja nahale energiat andev C-vitamiiniseerum, kui tellimuses on väh. 40€ lõppväärtuses tooteid.

LOO KONTO JA SAA 5€ OSTLEMISEKS

Kuidas saada 5€? Lihtne, mine "loo konto" nupu kaudu kliendikontot looma. See võtab 2 minutit, ning seejärel lisandub kliendikontole automaatselt 5€ boonusraha, mida saab kasutada tellimuselt soodustuse saamiseks. 

PS! pakkumine kehtib, kui lähed kohe otse pop-up'ilt kontot looma. 

 

Tänan, ma ei vaja boonusraha